Tempobet BLOG

Tempobet Kredi Karti ile Para Yatirma

2019’dan başlayarak, uzun süredir kullanılmayan Tempobet kredi kartı ile para yatırma yöntemi yeniden aktif hale geldi.

Peki Tempobet’te kredi kartı ile nasıl ödeme yaparım? Mastercard ve Visa kullanıyor musunuz? En azından Tempobet’in kredi kartıyla ödediği para ne kadar? Alt sınır nedir? Sözleşme belgeleri nedir?

Kredi kartı nasıl yapılır?


Yıllarca bahis oynayanlar, para yatırmanın en kolay yolunun her zaman kredi kartı ve hesap kartı olduğunu biliyorlar.

Bunun nedeni hem kolay erişim hem de anında yansıtmadır, ancak kredi kartı depozitolarının birçok dezavantajı vardır.

Kişi, adres ve kredi kartı gibi belgeleri yüklemek için her bir müşterinin kredi kartı ile para yatırması gerekmektedir. Tempobet hesabınıza nasıl bir kredi kartı yükleyebilirsiniz?

  • Tempo giriş yapın.ve Sistem girin.
  • Para Yatırma / Kredi Kartı menüsünü açın.
  • Kredi kartı bilgilerinizi ve numarayı ekrana girin ve işlemi onaylayın.
  • Bu sayfaya gidip bir sözleşme belgesi alırsanız, kabul edin. Tempobet, her bir müşteriden ayrılmadan önce bir kredi kartı, kimlik belgesi, adres ve kredi kartının fotoğraflarını gerektirir. Kaldırmadan önce belgelerinizi Güvenlik / Belgeler menüsünden yüklemelisiniz. Tempobet belgelerinin onaylanması ve onaylanması 24 saattir.

Tempobet Belgelendirme Sözleşmesinin ne olduğunu, nasıl iptal edildiğini veya kabul edildiğini soruyorsanız, Tempobet Belgelendirme Sözleşmesi hakkındaki makalemizi okuyun.

Tempobet kredi kartıyla asgari depozito limiti?


5 yıl öncesine kadar Tempobet’e en az 20 TL yapıldı. Ancak, doların büyümesi ve kullanılan tedarikçilerin dolarla işlem yapması nedeniyle, bu limit son 35 ruble seviyesinde işlem görüyordu.

Ocak 2019 itibariyle, yine aktif olan bir Tempobet kredi kartıyla olan asgari depozito limiti en az 100 TL olarak güncellenmiştir. Tempobet hesabınıza en az 100 TL kredi kartı ile yatırım yapabilirsiniz.

Comment here